Kurtadult - Premium Adult Forum
  • VIP
  • ILETISIM
  • REKLAM
  • DESTEK
  • TURKCE
  • ENGLISH

rklm

KurtAdult - Eski Kurtların Yeni Mekanı

Geri git   Kurtadult - Premium Adult Forum > Forum Haberleri-Forum News > Forum Duyuruları - Forum Announcements
Alt 11-09-2016, 13:40
Endor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Endor Endor isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Eski Kurt

Thanked 70.561 Times in 3.075 Posts
Mentioned: 83 Post(s)
Tagged: 0 Thread(s)
Tecrübe Puanı: 15
Endor eli klavyede gözü adultkurttaEndor eli klavyede gözü adultkurttaEndor eli klavyede gözü adultkurttaEndor eli klavyede gözü adultkurttaEndor eli klavyede gözü adultkurttaEndor eli klavyede gözü adultkurttaEndor eli klavyede gözü adultkurttaEndor eli klavyede gözü adultkurttaEndor eli klavyede gözü adultkurttaEndor eli klavyede gözü adultkurttaEndor eli klavyede gözü adultkurttaEndor eli klavyede gözü adultkurttaEndor eli klavyede gözü adultkurtta
attention foruma dikkat çekerim 10.09.2016

Arkadaşlar aşağıda göreceğiniz 3 tablo tamamen bağımsız bir firmanın şeffaf verileridir, tabloya sadece göz ucu ile baktığımızda içinde olduğunuz Kurtadult Fenomen Forum'un yönetim olarak başarı söylemleri değil, direk uluslar arası bir firmanın göstergesidir...Bu da bizleri ve sizleri haklı olarak gururlandırıp emsal bile olamayacak veriler olup ziyaretçi yüzdemiz %94.8 dir...

Dikkat çekerim ;

küresel sıralamaya yükselen çizgimize ve derecemize bakın

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN]

ziyaretçi ve sayfa görüntülemede en yüksek kombinasyon ile 1. sıradayız...[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN]

veee ülkede yıllardır olan geleneği devam ettirerek yine 1. sıradayız...[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN]

KURALLARIMIZ ESASTIR, ÜYE İSMİNİZDE ÇİZİK GÖRDÜĞÜNÜZ AN KENDİNİZİ SORGULAYIN!!!...

Sevimli arkadaşın konuları,

bl : 1
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

üşümüş
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

yavaş yavaş

naz yapıyor

ucundan azıcık

bomba

afrodit

siyahlar içinde

gece uzun ve sıcak

2017 mükemmel fizik

Aşağıda ismi yazılı 7 üye Endor isimli üyeye bu iletisi için teşekkür etti.
Arena (11-09-2016), Jazzgir (19-11-2016), korusu (11-09-2016), Oracle (11-09-2016), supradyn555 (26-11-2016), Xkullanıcı (13-09-2016), xxturkoxx (13-09-2016)
Alt 11-09-2016, 14:49
Arena - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Arena Arena isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Always

Thanked 11.088 Times in 2.295 Posts
Mentioned: 79 Post(s)
Tagged: 4 Thread(s)
Tecrübe Puanı: 15
Arena o artık aileden biriArena o artık aileden biriArena o artık aileden biriArena o artık aileden biri
Arena o artık aileden biriArena o artık aileden biriArena o artık aileden biriArena o artık aileden biriArena o artık aileden biriArena o artık aileden biri

10 tane domain değiştiği halde bile bu durumdayız.bu domain yine banlandı yeni domain gelecek yakında.2008 den beri tek bir domainde kalsaydık.bizi türkiyede geçecek site olmaz dünyadada belki ilk 300 e girerdik.
Alt 12-09-2016, 12:26
more07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
more07 more07 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yavru Kurt

Mentioned: 0 Post(s)
Tecrübe Puanı: 5
more07 henüz bir varlık gösterememişsin

uzun yoldan geldik uzun yola devam, normal zaten bu başarı
Aşağıda ismi yazılı üye bu iletisi için more07 nickli üyeye teşekkür etti
Endor (12-09-2016)
Alt 13-09-2016, 17:39
benmelis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
benmelis benmelis isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Kurt

Thanked 19.600 Times in 134 Posts
Mentioned: 82 Post(s)
Tecrübe Puanı: 25
benmelis forum için çalışıyorbenmelis forum için çalışıyorbenmelis forum için çalışıyorbenmelis forum için çalışıyorbenmelis forum için çalışıyorbenmelis forum için çalışıyorbenmelis forum için çalışıyor

başarılarınızın davamını diliyorum bu forum sayesınde ben cok fantezıler yaşadım yaşattım cok şeyler öğrendim tek üzüldüğüm nokta kapanması ve ben çözenekadar akla karayı secıyorum buraya ulaşmak için umarım en kısa zamanda normal şekılde gireriz
Aşağıda ismi yazılı 2 üye benmelis isimli üyeye bu iletisi için teşekkür etti.
Endor (13-09-2016), xxturkoxx (13-09-2016)
Alt 13-09-2016, 18:22
Xkullanıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Xkullanıcı Xkullanıcı isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kurt Üye

Mentioned: 2 Post(s)
Tecrübe Puanı: 2
Xkullanıcı henüz bir varlık gösterememişsin

Forum domain uzantısı değiştiği zaman kullanıcıları bilgindirmek amaçlı foruma kayıtlı olunan e-postlara mail gönderilmesi uygun olurdur en azından acemi sayılabilecek kişilerin direkt erişimi için kolaylık olacaktır.
- başarınıza gelecek olur isek Tebrik ederim.
- devamı için ise face paylaşımların önüne geçmek olur sanırım..
Rast gele..
Alt 19-11-2016, 01:19
xxturkoxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
xxturkoxx xxturkoxx isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Eski Kurt

Thanked 4.690 Times in 3.536 Posts
Mentioned: 14 Post(s)
Tecrübe Puanı: 14
xxturkoxx henüz bir varlık gösterememişsin

daha önce email adresime domani geliyordu şimdi gelmiyor ama sorun yok ben yine de her türlü giriyorum tekrar bayramınızı kutlarım sevgiler saygılar hürmetler
Aşağıda ismi yazılı 2 üye xxturkoxx isimli üyeye bu iletisi için teşekkür etti.
Endor (23-11-2016), wissss (14-12-2016)
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler
Stil